Naučné a vzdělávací programy

PhDr. LADISLAV ŠPAČEK - ETIKETA

POPULARIZÁTOR SPOLEČENSKÉ ETIKETY, BÝVALÝ TISKOVÝ MLUVČÍ PREZIDENTA VÁCLAVA HAVLA

Původním povoláním pedagog. Vyučoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, v letech 1990–1992 byl redaktorem a moderátorem Československé televize. Od roku 1992 působil téměř jedenáct let na Pražském hradě jako mluvčí prezidenta Václava Havla. Účastnil se bezpočtu vrcholných společenských událostí, jako doprovod prezidenta republiky navštívil více než 50 zemí světa, setkal se s desítkami prezidentů a členů královských rodin. Je autorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa a na toto téma napsal již řadu knih: Etiketa, Velká kniha etikety, Nová velká kniha etikety, Komiksová etiketa, Etiketa do kapsy, Business etiketa a komunikace.

Číst dál...

PhDr. MARIÁN JELÍNEK - KOMUNIKACE, MENTÁLNÍ KOUČINK, MOTIVACE

HOKEJOVÝ TRENÉR, COACH VRCHOLOVÝCH SPORTOVCŮ, MENTOR, LEKTOR A SPOLUAUTOR KNIH

Marian Jelínek během své kariéry propojil sport a osobní rozvoj. Pomáhá hráčům najít způsob, jak se soustředit na ledě i při tréninku, a dosahovat tak nejlepších výsledků. Pětadvacet let působil jako hokejový trenér, v roce 2005 jeho tým zvítězil na MS, deset let spolupracoval s Jaromírem Jágrem a dvakrát dovedl hokejovou Spartu k extraligovému titulu.

Číst dál...

ING. DAVID GRUBER – LEKTOR, KOUČ – SOFT SKILLS, KURZY RYCHLOČTENÍ

PRVNÍ MEZI LEKTORY, KOUČI A AUTORY SOFT SKILLS V NAŠÍ ZEMI

Poskytuje již více než třicet let originální velice efektivní vzdělání v oblasti všech soft skills a rozvoje osobnosti. Vystudoval se špičkovými výsledky systémové inženýrství, má postgraduální pedagogické, psychologické vzdělání z Filozofické fakulty UP Olomouc a dále 

Číst dál...

Ing. Eva Behenská, MBA

Lektorka a školitelka pilates a zdravotního civčení

Eva je naší další specialistkou ve svém oboru, kterou velmi rádi využíváme již několik let na našich sportovních akcích a stejně jako u Karla máme z řad našich klientů jen ty nejlepší ohlasy. 

Číst dál...

Karel Kolpek - Naturopat

alternativní metoda odstraňování škodlivin z těla

V rámci vašeho sportovního dne/teambuildingu/workshopu nabízíme velice zajímavý 2-3 hodinový kurz o potravinách a poznávání sebe sama. 

Číst dál...