WESTERN

 
Co kdybyste se v mžiku ocitli na divokém západě, místě plném banditů, kovbojů a indiánů, ale především místě, kde se pobavíte při plnění klasických i originálních westernových aktivit? Úkolem celého týmů je na každém ze stanovišť získat zlaté valounky. Večerní finálový program "rozstřel" bude za extra porci valounků. Tým s největším počtem vyhrává.
 
Stanoviště:
1. Toreador El Passo - jízda na elektrickém býkovi
2. Simulátor dojení krávy – každý tým dojí krávu v časovém limitu
3. Honácké dovednosti – práce s bičem
4. Dobytkářské umění – práce s lasem
5. Zlatá horečka zlatokopa Jima - rýžování zlata
6. Poznávání whiskey a nejrůznějších druhů koření
7. Vrh nožem – vrh nožem na cíl
8. Western Quiz – dobové otázky
9. Dřevorubecké stanoviště – práce se dřevem
 
 
Večer pro vás bude připravený zábavný program spojený s vyhlášením výsledků, který lze obohatit jednou z následujících, velmi oblíbených scének. Finále řešíme pomocí pistolnických rozstřelů /muži – ženy zvlášť/. Dále je možnost zapůjčení dobové zbraně se slepými náboji nebo LCD obrazovky, kde je možné promítat slide - show z fotek z akce. Třešničkou na drotu pak může být divoký americký kankán a pro milovníky módy pak módní přehlídka v dobovém oblečení ve western stylu. Ve velkém finále je pak možné také předávání dárků.

 

 


MEXICO

 
Mexiko. Země barevná a živá, vonící salsou a chilli vás jistě okouzlí svým temperamentem a neutuchatelnou dobrou náladou. Při příjezdu vás přivítají divoce roztančené hostesky, které vás obdarují sombrerem. Ve stylově vyzdobeném městečku se pak utkáte v mexických hrách. Výherce si odnese lahev dobré Tequily. Úkolem týmů je na stanovištích získávat zlaté mince. Večerní finálový program "rozstřel" bude za extra porci zlatých mincí. Tým s největším počtem vyhrává.
 
Stanoviště:
1. Toreador El Passo - jízda na elektrickém býkovi
2. Simulátor dojení krávy – každý tým dojí krávu v časovém limitu
3. Indiánská šifra – luštění hlavolamu
4. Starý Tomahawk – vrh tomahawkem na cíl
5. Mexická kuchyně – výuka, poznávání nejrůznějšího koření, příprava specialit
6. Zpěv Josého Mexičana – tvorba a nácvik týmové písně s doprovodem
7. Zkouška odvahy v baru u hrobníka – zrcadlový labirint + panák likéru
8. Mexico Quiz – dobové otázky
9. Rychlejší než smrt – střelba z pušky
 

Večer pro vás bude připravený zábavný program spojený s vyhlášením výsledků, který lze obohatit jednou z následujících, velmi oblíbených scének. Finále řešíme pomocí pistolnických rozstřelů /muži – ženy zvlášť/. Dále je možnost zapůjčení dobové zbraně se slepými náboji nebo LCD obrazovky, kde je možné promítat slide - show z fotek z akce. V případě zájmu nebude chybět ani hudební ozvučení pro uspořádání diskotéky. Třešničkou na dortu pak může být smyslný tanec Flamenco.