Karel Kolpek - Naturopat

alternativní metoda odstraňování škodlivin z těla

V rámci vašeho sportovního dne/teambuildingu/workshopu nabízíme velice zajímavý 2-3 hodinový kurz o potravinách a poznávání sebe sama. 

S Karlem spolupracujeme při našich akcích již několik let a máme na něj jen samé pozitivní ohlasy z řad našich klientů.  Doporučujeme hned několik přednášek či kurzů, jako je například: strava (potraviny), základní hloubková očista organizmu pomocí bylin, posílení imunity organizmu nebo zákony zdraví. Vše se odvíjí od přání klienta a tak se vždy snažíme najít rovnováhu mezi druhem akce a přednáškou či kurzem. Naturopat  je terapeut, který vyhledává a odstraňuje z těla veškeré škodlivé látky, jako je např. překyselení, nahromadění těžkých kovů v těle, paraziti, plísně či žlučové kamínky, které do těla nepatří a jsou příčinou zdravotních potíží. Zbavuje tak tělo těchto škodlivých látek a čistí jej přírodní cestou.

 
 
Zaškolení na detoxikačního a antiaging poradce Karel absolvoval u paní Mgr. Kateřiny Konrádové (zakladatelka Naturopatie v Čechách a na Slovensku), a po dvanácti letech opustil své zaměstnání a založil si vlastní výživovou a naturopatickou poradnu.
 
"Naše těla jsou chodící popelnice. Vše, co jíme, vypijeme a dýcháme se nám pomalu, ale jistě ukládá v těle a pokud mu nepomůžeme, začnou se tam dít procesy, které by neměly. Snažíme se je čistit a přivést zpět ke všem biologickým procesům, které se porouchaly, aby se tělo následně uzdravilo."
"Nikdy není pozdě začít" a "Normální je být zdravý"
Karel Kolpek