O našem blogu
 
Rádi bychom vás informovali prostřednictvím našeho blogu o aktuální situaci v naší společnosti a sdíleli řadu novinek a inovací v rámci sportovních a společenských projektů. Pokud budete mít nápady na spolupráci, či různá propojení s naší agenturou, neváhejte se na nás obrátit (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Náš blog nám pomůže být s vámi v lepším kontaktu a můžeme tak vylepšovat, aktivovat nebo konzultovat velkou škálu našich teambuildingových aktivit.
 

Rok 2023 na plný výkon!

Od roku 2020, kdy nás všechny nečekaně přepadl virus covid-19, věci nebyly úplně jednoduché. Jak pro lidi, tak pro firmy. Ale nám se s naším týmem opět povedlo postavit na nohy a toto období přežít bez významných škod. Teď už tu máme rok 2023, který věříme, že pro nás všechny bude přínosným a lepším než roky předešlé. Tímto vás seznámíme s pár novinkami, které jsme si pro vás pro rok 2023 připravili!

Nově se můžete těšit na spoustu nových teambuildingových aktivit, jednou z nich je například Skleněná výzva. Ta funguje na principu malování na průhledné plexisklo fixou, zatímco tým bude hádat co právě kreslíte. Dále jsme pro vás připravili takzvaný Perfect blazer. Ideální aktivita pro sportovní nadšence nebo jen ty, kteří se nebojí výzev! Aktivita je založena na rychlosti, postřehu a fyzičce. Nových teambuildingových aktivit jsme do našeho katalogu přidali bezmála 20 a věříme, že si určitě vyberete tu, která vás a vaše oddělení zaujme a bude vás bavit. Pro více informací o nových aktivitách, které máme už teď v našem novém katalogu, nás určitě neváhejte kontaktovat na naší e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na našem Facebooku: Perfect Concept. 

 

Váš tým Perfect Concept

Realizace projektů v roce 2021

Vážení obchodní přátelé,
 
    snažíme se ze všech sil přežít vzniklou situaci v rámci všech opatření Covidu19 a v letošním roce už snad konečně spustíme opět na plno naše služby pro klienty v podobě “workshopů" vč. různých druhů školení, sportovních a společenských akcí.    
 

Číst dál...

Covid - 19

Letošní rok je u nás v rámci sportovních a společenských akcí v duchu “bojuj, přežij, bude líp, to dáme”… Rok 2020 měl být v očekávání nejlepší rok v historii firmy v počtu akcí a zajištění, ale realita je bohužel jinde.

Číst dál...

Statistiky oblíbenosti před Covidem

     U našich teambuildingových aktivit se dnes ohlédneme za oblíbeností jednotlivých aktivit a preferovaných lokalit našich zákazníků.
Jelikož děláme pro klienty teambuildingy od A po Z včetně afterparty, musíme rozdělovat na celodenní aktivity/atrakce a samostatně i na zajištění večerního vyžití klientů.

Číst dál...

Servis od A po Z

V oboru jsme již 22 let a dokážeme v dnešní době klientovi nabídnout opravdu speciální servis, kde se nezaměřujeme pouze na teambuilding nebo samotný event, ale na projekt od A po Z. Mezi naše silné stránky patří přímá komunikace s klienty a flexibilní zpracování kompletního programu a zajištění.

Číst dál...

Další články...

  1. Více kontaktu
  2. O našem blogu