O našem blogu
 
Rádi bychom vás informovali prostřednictvím našeho blogu o aktuální situaci v naší společnosti a sdíleli řadu novinek a inovací v rámci sportovních a společenských projektů. Pokud budete mít nápady na spolupráci, či různá propojení s naší agenturou, neváhejte se na nás obrátit (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Náš blog nám pomůže být s vámi v lepším kontaktu a můžeme tak vylepšovat, aktivovat nebo konzultovat velkou škálu našich teambuildingových aktivit.
 

Realizace projektů v roce 2021

Vážení obchodní přátelé,
 
    snažíme se ze všech sil přežít vzniklou situaci v rámci všech opatření Covidu19 a v letošním roce už snad konečně spustíme opět na plno naše služby pro klienty v podobě “workshopů" vč. různých druhů školení, sportovních a společenských akcí.    
 

Číst dál...

Statistiky oblíbenosti před Covidem

     U našich teambuildingových aktivit se dnes ohlédneme za oblíbeností jednotlivých aktivit a preferovaných lokalit našich zákazníků.
Jelikož děláme pro klienty teambuildingy od A po Z včetně afterparty, musíme rozdělovat na celodenní aktivity/atrakce a samostatně i na zajištění večerního vyžití klientů.

Číst dál...

Servis od A po Z

V oboru jsme již 22 let a dokážeme v dnešní době klientovi nabídnout opravdu speciální servis, kde se nezaměřujeme pouze na teambuilding nebo samotný event, ale na projekt od A po Z. Mezi naše silné stránky patří přímá komunikace s klienty a flexibilní zpracování kompletního programu a zajištění.

Číst dál...

Covid - 19

Letošní rok je u nás v rámci sportovních a společenských akcí v duchu “bojuj, přežij, bude líp, to dáme”… Rok 2020 měl být v očekávání nejlepší rok v historii firmy v počtu akcí a zajištění, ale realita je bohužel jinde.

Číst dál...

Více kontaktu

Náš blog nám pomůže být s vámi v lepším kontaktu a můžeme tak vylepšovat, aktivovat nebo konzultovat velkou škálu našich teambuildingových aktivit. 

Číst dál...

Další články...

  1. O našem blogu