SPORTOVNÍ TMB PROGRAMY

Teambuildingové ativity již dávno nejsou pouze tématické akce, nebo skupinová plnění nějakého zadání. V celé naší hotelové síti  jsme připraveni pro vaší skupinu uspořádat závod v podobě BIATLONU nebo klasický CYKLOZÁVOD. K dispozici máme připraveny tratě pro záčatečníky, ale i pro pokročilé závodníky. Biatlonový závod jsme vám schopni zajistit jak na sněhu, tak i na suchu.

Díky propojení "náročnějších" situací a aktivit si účastníci mohou na vlastní kůži vyzkoušet, jakým způsobem efektivně použít základní myšlenky spolupráce a vytáhnout ze sebe to nejlepší. Ať už jste milovníci outdoorových či indoorových aktivit, připravíme pro vás na míru takovou sportovní akci, která vytvoří otevřenou a neopakovatelnou atmosféru a výrazně napomůže většímu poznání se navzájem mezi jednotlivými účastníky. 

Samozřejmostí je aktuální výsledkový servis, zastavky na občerstvení a vše, co k takovému pořádnému závodu patří. Podrobné informace a možnosti vám rádi zašleme na vyžádání.
Poznejte stmelení kolektivu a teambuilding i jinou formou!

 

Pořádáme sportovní teambuildingové akce, jako jsou například: Biatlonové závody, Cyklozávody, Závody dračích lodí, Moderní víceboje a spoustu dalších ...
 

 

Sportovní teambuildingové programy poskytují ve vztahu s účastníkem následující :

  • Poznání vlastních způsobů reagování
  • Vědomé prožívaní různých forem komunikace
  • Projevování vlastních emocí a poznávání svých reakcí na emoce druhých
  • Konfrontaci s konflikty rozhodování
  • Prožití různých stylů vedení, autority a práce s nimi

Naše agentura spolupracuje s více než 20 partnerskými hotely po celé České republice a Slovensku, kde lze tyto programy uskutečnit.